KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15543087
nr 1554 3087
Oland Öien Ringstad, Morgendal i Telemark. Signerad, daterad -66. Olja på duk, 47x74 cm, yttermått inklusive ram: 51x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 19:12:15
2/8 08:38:43